Kawasaki Ninja ZX-4R vs Kawasaki Ninja ZX-4RR

Kawasaki
Marka
Kawasaki
Ninja ZX-4R
Model
Ninja ZX-4RR
Supersport
Kategori
Supersport
₺832.000
Fiyat
₺911.000
A
Ehliyet Sınıfı
A
Japon
Menşei
Japon
Kawasaki Ninja ZX-4R
Kawasaki Ninja ZX-4R görsel 2Kawasaki Ninja ZX-4R görsel 3Kawasaki Ninja ZX-4R görsel 4
Kawasaki Ninja ZX-4RR
Kawasaki Ninja ZX-4RR görsel 2Kawasaki Ninja ZX-4RR görsel 3Kawasaki Ninja ZX-4RR görsel 4

Bu Karşılaştırmayı Paylaş

Yeni Bir Karşılaştırma Yap

Motosiklet seçin
Motosiklet seçin
VS
Motosiklet seçin
Motosiklet seçin

Motosiklet kullanıcılarını bilgilendirmek ve yönlendirebilmek amacıyla kurulmuş bir websitesi.
İş birliği, şikayet ve önerileriniz için [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz.


© Copyright 2026, Tüm hakları Motoskor tarafından saklıdır.

Kawasaki Ninja ZX-4R vs Kawasaki Ninja ZX-4RR Karşılaştırma | Motoskor